Wszystkie schematy - mod do Dying Light

Mod odblokowujący wszystkie schematy.

Crafting to istotny element Dying Light. W trakcie odkrywania Harran znajdziemy wiele schematów umożliwiających produkowanie unikatowych przedmiotów. Jeśli nie chcemy szukać wszystkich schematów, wystarczy zainstalować mod.

Po wgraniu prostego narzędzia, kolejnym razem kiedy odwiedzimy grę, odblokowane zostaną wszystkie schematy udostępnione przez twórców. W menu craftingu znajdziemy nawet przedmioty unikatowe i legendarne, jak chociażby maczeta Korka.

Korzystanie z moda nie ingeruje w fabułę ani rozgrywkę. Nie wywołuje błędów w sytuacjach kiedy powinniśmy otrzymać schemat jako nagrodę za wykonanie misji.

Spis treści

 1. Wersja moda
 2. Zawartość moda
 3. Czego potrzebujesz - wymagania
 4. Pliki i instalacja
 5. Informacje dodatkowe
 6. Autor

1. Wersja moda

101g (stan na 12.1.2016)

2. Zawartość moda

 • Odblokowanie wszystkich schematów.

3. Czego potrzebujesz

Do poprawnej instalacji i działania moda potrzebujesz:

 • Pełnej wersji gry Dying Light na PC.

4. Pliki i instalacja

Pamiętaj, że instalowanie modów to ingerowanie w pliki gry. Często wprowadzamy nieodwracalne zmiany, które mogą popsuć nam grę. Wszelkie modyfikacje stosujemy na własną odpowiedzialność. Upewnij się przed instalowaniem moda, że utworzyłeś kopię zapasową plików i zapisów gry (save'ów) - gdyby coś poszło nie tak.

 1. Pobierz plik moda.
 2. Odnajdź plik Data3.pak znajdujący się w katalogu z grą i otwórz go na przykład za pomocą WinRARa.
 3. Pobrany plik rozpakuj.
 4. Jeżeli korzystasz już z jakiś modów, przenieś zawartość folderu „Files To Merge Into An Existing Modified Data3.pak File” do otwartego wcześniej pliku. Jeśli jest to pierwszy i jedyny mod którego będziesz używał, otwórz plik „Data3.pak” i przenieś jego zawartość do otwartego wcześniej pliku.
 5. Koniec. Mod został zainstalowany poprawnie. Po wejściu do gry ukażą się komunikaty informujące o odblokowaniu schematów.

5. Informacje dodatkowe

Mod działa również w trybie gry dla wielu graczy. O działaniu i instalacji modów w multiplayerze przeczytasz w artykule poświęconym tym zagadnieniom.

6. Autor

StinVec
Strona moda

Powrót do spisu treści: Mody do Dying Light - kompletna baza aktualnych modyfikacji

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami