The Division jednak bez Brooklynu w dniu premiery

Tylko centrum Manhattanu.

Wygląda na to, że skala otwartego świata dostępnego w The Division zmniejszyła się nieco w porównaniu z wcześniejszymi zapowiedziami i ostatecznie zwiedzimy tylko centrum Manhattanu.

1
Pierwotna wizja

Jak zauważa serwis Division.zone, zbadamy kilkanaście stref w południowej części wyspy, graniczących z Central Parkiem. Wydaje się to być odejściem od poprzednich zwiastunów produkcji, które w dużej mierze prezentowały akcję w Brooklynie.

- W The Division stawiamy na centrum Manhattanu, ponieważ odtwarzamy epidemię w skali 1:1. Wszyscy starali się wydostać z miasta i nie ma już surowców, takich jak działające samochody. Przemieszczamy się na piechotę - mówi dyrektor kreatywny Magnus Jansén w rozmowie z serwisem Examiner.

- Przy oferowanym poziomie detali, centrum Manhattanu to więcej niż potrzeba. To sporych rozmiarów gra z otwartym światem - dodaje.

Możliwe, że kolejne lokacje pojawią się w przyszłości w dodatkach DLC, skoro zostały już przygotowane w jakiejś formie na potrzeby trailerów, w tym dla ogłoszenia z E3 2013. Nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone.

The Division debiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

2
Ostateczny rozmiar świata

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami