Strategia Door Kickers 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku

Z sieciową rywalizacją.

Ujawniona na początku miesiąca strategia Door Kickers 2 otrzymała podtytuł - Task Force North - oraz wstępną datę premiery w programie Early Access: ostatni kwartał tego roku, na PC (Windows, Mac, Linux).

Wcielimy się w dowódców wojskowej jednostki specjalnej, walcząc z tajemniczą siatką terrorystów. Akcja nowej gry przeniesie się na Bliski Wschód. W planach jest większe znaczenie nocnych akcji i skradania, nowe klasy postaci, narzędzia i gadżety, w tym drony i noktowizory.

Jedną z najważniejszych innowacji - obok silnika 3D - będzie także tryb sieciowej rywalizacji, dostępny obok wieloosobowej kooperacji, pojedynczych misji i klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza.

Do tego pełne wsparcie dla modyfikacji, rozbudowany edytor poziomów i częściowy dostęp do kodu źródłowego produkcji, ułatwiający tworzenie własnych projektów.

Wśród zagrożeń pojawią się zamachowcy-samobójcy, prowizoryczne pułapki w obozach wroga czy też wyrzutnie granatów.

Pierwsza część serii ukazała się w październiku 2014 roku. Kierujemy oddziałem antyterrorystów w szeregu misji, z możliwością kolejkowania poleceń i zatrzymywaniem czasu. Sprzedano ponad 250 tysięcy egzemplarzy.

1
Grafika koncepcyjna

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami