Noc w jaskini do wygrania w ramach promocji Far Cry Primal

Razem ze szkoleniem.

Ubisoft szykuje interesującą promocję dla fanów Far Cry Primal, oferując... noc w jaskini do wygrania, co ma zapewne nawiązywać do prehistorycznych realiów produkcji.

1
Przykładowa jaskinia w Pirenejach

Akcja nie obejmuje niestety mieszkańców Polski. Warunkiem wygranej jest najbardziej kreatywny, zabawny i oryginalny wpis w serwisie Twitter.

Zwycięzca, razem z osobą towarzyszącą, trafi we francuskie Pireneje, gdzie spędzi jedną noc w hotelu, by następnie przejść szkolenie z zakresu sztuki przetrwania.

Druga noc to pobyt w jaskini, odpowiednio ustrojonej w skóry zwierząt i wyposażonej łazienkę - na zewnątrz gustownej jaskini, w okolicznym lesie.

Jak można się domyślać, konkurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat. To ograniczenie jest zapewne związane z ewentualnymi niebezpieczeństwami, takimi jak walka z dzikimi zwierzętami w Pirenejach.

Far Cry Primal debiutuje 23 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Przewodnim wątkiem historii w grze jest zemsta. Główny bohater produkcji - myśliwy Takkar - zapuścił się za daleko w pogoni za zwierzyną. Wchodząc na obcy teren, łowca wraz ze swoimi współplemieńcami znieważył wojowniczy szczep Udam.

Nie myśląc długo, złowieszczy barbarzyńca postanowił wymordować intruzów, a następnie spalić ich wioskę. Takkarowi udało się jednak uciec, a jego celem stało się obalenie tyrana.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami