Nowe fragmenty rozgrywki z The Division

Oraz porównanie z E3 2013.

Przedstawiciele mediów i autorzy filmów na YouTube opublikowali dziś nowe materiały prezentujące rozgrywkę z produkcji Tom Clancy's The Division.

Poznajemy zarys fabularny gry. Epidemia niebezpiecznego wirusa rozpoczyna się w czarny piątek w Nowym Jorku, kolejni ludzie zarażają się przez kontakt ze skażonymi banknotami.

Gracz wciela się w jednego ze specjalnych agentów posiadających autoryzację od władz, by w razie podobnej sytuacji wszelkimi możliwymi sposobami przywrócić porządek i opanować chaos.

Poniższe materiały ukazują przede wszystkim system walki z wykorzystaniem osłon terenowych, wizyty w bazach, które przyjdzie nam rozwijać, a także system tworzenia postaci.

Wielu dziennikarzy zgodnie zauważa, że w podstawowych założeniach The Division przypomina Destiny. Podstawą zabawy są działania w czteroosobowej grupie i wspólne wykonywanie misji. Obcych graczy można spotkać w specjalnych hubach.

Zaczynamy jednak od porównania obecnej wersji gry z tą prezentowaną podczas pierwszej zapowiedzi, na targach E3 w 2013 roku.

Gra zadebiutuje 8 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami