Strzelanka Homefront: The Revolution - premiera 20 maja

Jest też nowy trailer.

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia z ubiegłego tygodnia - strzelanka Homefront: The Revolution zadebiutuje w maju. Dokładna data premiery dla Europy została ustalona na 20 maja, trzy dni po USA.

1
Na zimowe chłody najlepsza flaga

Platformy docelowe to PC (Windows, Linux), PlayStation 4 i Xbox One.

Posiadacze konsoli Microsoftu sprawdzą grę nieco wcześniej, bo już w lutym - w ramach testów beta, dostępnych wyłącznie na tym systemie. Chęć udziału można zgłaszać na oficjalnej stronie.

Akcja strzelanki toczy się w niedalekiej przyszłości 2029 roku. Wojska zjednoczonej Korei wygrały wojnę ze Stanami Zjednoczonymi i okupują teren kraju. Gracze trafiają do Filadelfii, wcielając się w członka ruchu oporu.

Opublikowano także nowy zwiastun gry, nastrojem przypominający nieco Half-Life 2 i pokazujący trudne życie w okupowanym USA, a dokładnie w Żółtych Strefach, gdzie szczególnie aktywny jest „element wywrotowy", walczący z reżimem.

Twórcy chcą postawić na nieliniowość. Możliwe będzie swobodne poruszanie się po różnych dzielnicach metropolii i wykonywanie różnych zadań, także w kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

„Jako bojownik o wolność w Ruchu Oporu odkryjesz bezpieczne kryjówki i inne taktyczne punkty startowe do ataków, zniszczysz materiały propagandowe i zabezpieczenia wroga, zlikwidujesz ważne cele, uratujesz życie cywilów lub zabijesz istotnych oficjeli... Każdy krok zbliża cię do ostatecznego celu, czyli Rewolucji” - czytamy na oficjalnej stronie.

Marka Homefront należała do THQ, ale po upadku firmy prawa do cyklu przejęło Deep Silver. Prace nad The Revolution rozpoczęło studio Crytek, a obecnie projektem zajmuje się zespół Dambuster - złożony w większości z deweloperów z brytyjskiego oddziału Crytek.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami