Duża aktualizacja 2.4 do Diablo 3 debiutuje w przyszłym tygodniu

Razem z nowym sezonem.

W przyszłym tygodniu - 15 stycznia - rozpoczyna się kolejny sezon zmagań rankingowych w Diablo 3. Wraz z nim należy spodziewać się sporej aktualizacji, oznaczonej numerem 2.4.0.

1
Mityczny portal prowadzący do Podziemi Zestawów

Dokładna data publikacji łatki nie jest znana, ale najpewniej mowa o 13 stycznia - w środę tradycyjnie prowadzona jest konserwacja serwerów sieciowej produkcji.

„Unikamy podawania dokładnych dat - żebyście nie byli rozczarowani, jeśli wystąpi z naszej strony nieoczekiwane opóźnienie. Wtedy wolne przepada... Standardowo jednak wprowadzamy aktualizacje w nocy z wtorku na środę” - czytamy na oficjalnej stronie.

Zawartość z łatki 2.4.0 dostępna jest obecnie na Publicznym Serwerze Testowym, a większość istotnych innowacji i nowości wymieniliśmy w naszej wiadomości z listopada ubiegłego roku.

Jednym z większych dodatków jest nowy obszar - Wyspa Szarej Pustki, dostępna tylko w trybie przygodowym. Do tego powiększenie Wiecznej Kniei i Królewskich Kwater.

Odświeżone zostaną także niemal wszystkie z 24 klasowych zestawów ekwipunku. Niektóre przeszły generalne przemodelowanie, inne doczekały się zmian w statystykach, a nawet własnych zadań.

Aktualizacja 2.4.0 to także ponad czterdzieści nowych mocy legendarnych, ulepszony interfejs z przejrzystymi informacjami na temat aktywnych umiejętności czy większa pojemność skrytki na skarby.

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie. Modyfikacje - choć nie wszystkie - zmierzają także na konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami