Sklepy internetowe podają kwiecień jako datę premiery Mafia 3

Wydawca nie potwierdza.

Trzy duże sieci sklepów - Best Buy, Amazon i GameStop - podawały przez jakiś czas, że gra akcji Mafia 3 ukaże się już 26 kwietnia tego roku.

1
Czy ten kupon może kłamać?

W tym pierwszym przypadku wydrukowano już nawet materiały promocyjne, a zdjęcie opublikował serwis IGN. GameStop usunął już datę, ale ta nadal widnieje na Amazonie.

Wydawca produkcji - firma Take-Two - zapewnia w komunikacie, że nie ma nic nowego do ogłoszenia, a tytuł nadal planowany jest na ten rok fiskalny, czyli począwszy od 1 kwietnia.

„Wśród sprzedawców popularną praktyką jest podawanie zastępczych dat przed ogłoszeniem ostatecznej premiery, ponieważ wymagają tego systemy operacyjne sklepów” - napisano dalej.

I choć trudno nie zgodzić się z takim rozumowaniem, to mało prawdopodobne jest, że sklepy zdecydowałyby się na drukowanie materiałów promocyjnych z błędną datą i umieszczenie ich na półkach.

Głównym bohaterem Mafii 3 jest Lincoln Clay, który chce zemścić się na włoskiej mafii. Akcja gry osadzona jest w Nowym Orleanie po wojnie w Wietnamie. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami