Assassin's Creed Chronicles: India z pierwszym zwiastunem

Wspaniały rok 1841.

Ubisoft przygotował nowy zwiastun dla gry akcji Assassin's Creed Chronicles: India, prezentując założenia fabuły oraz fragmenty rozgrywki.

1
Fajne sandały

Nie jest to typowa odsłona popularnej serii - poczynania postaci obserwujemy z boku, jak w dwuwymiarowych platformówkach. Nie brakuje skradania, ale jest także walka.

Drugi - po wydanym w ubiegłym roku China - odcinek przeniesie akcję do Indii w 1841 roku, gdzie zagramy jako asasyn Arbaaz Mir z komiksu Assassin's Creed: Brahman.

„Jest rok 1841, narasta napięcie pomiędzy Imperium Sikhów, a Brytyjską Kompanią Wschodnioindyjską” - wyjaśnia narrator w materiale wideo.

Odwiedzimy dobrze strzeżone forty, jaskinie i cesarskie pałace. Zadaniem Arbaaza jest uratowanie swojej ukochanej z rąk przeciwników, a także odzyskać zagrabione tajemnice asasynów.

Premiera 12 stycznia, na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W przyszłym miesiącu - 9 lutego - ukaże się trzeci i ostatni odcinek, z akcją w Rosji.

Jeśli potwierdzą się doniesienia mówiące o braku „pełnoprawnej” części Assassin's Creed tej jesieni, to właśnie Chronicles: India i Russia mogą być największymi odsłonami serii w tym roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami