Niezależna strategia Door Kickers doczeka się kontynuacji

W trzech wymiarach.

Popularna, niezależna gra strategiczna Door Kickers doczeka się kontynuacji, w której deweloperzy postawią już na trójwymiarową grafikę - ogłoszono na Steamie.

1
Trup ściele się gęsto

„DK2 to krok w stronę 3D w obszarze lokacji czy postaci, ale z zachowaniem przejrzystego i łatwego w użyciu widoku z góry oraz wymagającej akcji” - czytamy w podsumowaniu od studia KillHouse Games.

„Nie rezygnujemy z realistycznej akcji, ale przechodzimy w nowe i ekscytujące środowisko. Zmieni się wszystko” - dodają deweloperzy, zachowując konkrety na 17 stycznia, czyli na trzecią rocznicę wstępnej premiery pierwszego Door Kickers.

Pełna wersja gry ukazała się w październiku 2014 roku. Kierujemy oddziałem antyterrorystów w szeregu misji, z możliwością kolejkowania poleceń i zatrzymywaniem czasu. Do tego szereg opcji taktycznych, postępy postaci, umiejętności, ekwipunek i widok z góry. Jest też polska wersja językowa, trzy kampanie i edytor poziomów.

Wydano także konwersję na tablety z systemami iOS i Android, a tytułem zainteresował się niemiecki wydawca - UIEG.DE - planując wersję pudełkową na przyszły miesiąc.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami