Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Aktywuj wieżyczki Barneya

Misja wykonywana w dystrykcie Salem. Pomagamy Berneyowi Rookowi odeprzeć atak błoatniaków i włączyć systemy obronne.

Jest to krótka misja (pojawiająca się w dzienniku w zakładce „Różne"), którą możesz rozpocząć po dotarciu do domu rodzinny Rooków (mapa #1), znajdującego się w miasteczku Salem na północnym wschodzie mapy. Zlokalizuj dom na wzgórzu, w którym jego gospodarz Barney (stoi na dachu) broni się przed błotniakami.

z243

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

Rozpraw się z trzema potworami, a kiedy Barney otworzy bramę przejdź przez nią i skieruj się do bunkra w piwnicy, gdzie rozpocznij rozmowę z gospodarzem. Poprosi cię, abyś uruchomił pięć wieżyczek w mieście, co zapewni miastu lepszą ochronę przed potworami.

z244

Opuść bunkier i zacznij kierować się w stronę zaznaczonych znacznikami miejsc, uważając przy tym na błotniaki. Kiedy dotrzesz do danego punktu skorzystaj z terminala, żeby aktywować wieżyczkę (obrazek powyżej). Musisz w ten sposób postąpić ze wszystkimi pięcioma działkami. Jedno z nich znajduje się na wieży pobliskiego kościoła.

Po uruchomieniu wszystkich działek wróć do Barneya, który w nagrodę podaruje ci karabin snajperski Reba II. Ponadto w piwnicy znajdziesz magazyn „Spluwy i kulki" podnoszący statystyki postaci.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami