Ulepszenie pogody - mod do Fallout 4

Mod zmieniający i poprawiający warunki pogodowe w Fallout 4.

Pustkowia serii Fallout zostały po raz pierwszy rozświetlone i wyjaskrawione przez Bethesdę w Fallout 4. Wspólnota, bardziej kolorowa niż obszary poprzednich części serii, prezentuje się pięknie w różnych warunkach pogodowych. Doświadczymy słonecznych dni, porannej mgły, mżawki, ulewy, a nawet radiacyjnego sztormu.

Wszystkie warunki pogodowe prezentują się na swój sposób świetnie. Nie ma jednak rzeczy, których nie da się poprawić. W tym przypadku nie jest inaczej.

Autor podobnej modyfikacji do Skyrima stworzył odpowiednik dla Fallouta 4. Mod dodaje kilka warunków pogodowych, modyfikuje i ulepsza istniejące. Deszcz jest gwałtowniejszy, mgła gęstsza, a sztorm radiacyjny wywołuje jeszcze większe doznania, prezentując dryfujące w powietrzu cząsteczki radioaktywnego śmiecia.

Jak działa mod?

Mod sprawia, że wzmocnione zostają zjawiska pogodowe, takie jak burze, mgły czy burze radiacyjne czy pyłowe. Zmiany dotyczą także długości trwania poszczególnych zjawisk oraz częstotliwości ich występowania. Dzięki modowi z pewnością odczujemy, że matka natura nie pieści zniszczonej wojną ziemi.

Jak zainstalować moda?

Plik pobierzemy ze strony moda z pomocą programu Nexus Mod Manager. Wystarczy wybrać zakładkę „FILES” a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER” a zmiany zostaną od razu wprowadzone do gry. Nie zapomnijmy jednak aktywować moda w menadżerze.

Po instalacji, w grze, w naszym ekwipunku pojawią się dwie holotaśmy. Jedna służy do ustawień moda, druga zaś do kontrolowania pogody.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Realistyczna mapa - mod do Fallout 4

Kolejny mod wyeliminuje wszelkie problemy z odczytaniem mapy na naszym Pip-Boyu. Wyraźnie zarysowane linie dróg oraz siatka kartograficzna pomogą nam w odnalezieniu trasy i poszczególnych miejsc.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami