Nieskończona amunicja i niezniszczalny pancerz wspomagany dla kompanów - mod do Fallout 4

Ułatwienia dla towarzyszy.

Jeżeli zależy nam tylko na czystej i niczym nieskrępowanej zabawie w Fallout 4, nie mamy ochoty przejmować się ekwipunkiem naszych kompanów. Uzupełnianie amunicji, którą nierozważnie marnują, ciągłe naprawianie pancerzy wspomaganych - to bywa męczące.

Wgranie moda ulży nam w tych działaniach sprawiając, że amunicja nigdy się nie skończy, a pancerz wspomagany nigdy się nie popsuje. Oczywiście naboje nadal będziemy musieli kupować dla siebie, ale nasz kompan radzić radzić sobie sam.

Model niezniszczalnego pancerza wspomaganego został skopiowany z paladyna Danse'a. Wiąże się to z dwiema wersjami moda. Jedna - SINGLE - pozwala na niezniszczalność pancerza wspomaganego jednego kompana. Kiedy jednak korzystamy z modów zwiększających liczbę kompanów, wgrać należy wersję MULTI.

Jak działa mod?

Kompani przestają zużywać amunicję, a ich Pancerze Wspomagane nie zużywają rdzeni fuzyjnych. Mod jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie lubią przejmować się wyposażeniem towarzyszy i wychodzą z założenia że ci poradzą sobie sami w kwestiach ekwipunku.

1

Jak zainstalować moda?

Wykorzystując Nexus Mod Manager pobierzemy plik ze strony moda. Po wybraniu zakładki „FILES” należy kliknąć na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze modów plik aktywujemy.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Holotaśma z kodami - mod do Fallout 4

Następna strona zawiera mod, który dodaje do naszego ekwipunku holotaśmę, która jest skrótem do wielu ułatwień w grze.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami