Nieprzezroczysty HUD pancerza wspomaganego - mod do Fallout 4

Mod niwelujący przezroczystość interfejsu pancerza wspomaganego.

Pancerze wspomagane z Fallouta przeszły długą ewolucję. W czwartej odsłonie serii to ociężałe sprzęty napędzane rdzeniami fuzyjnymi. Kiedy wsiadamy do potężnie zbudowanych egzoszkieletów, naszym oczom ukazuje się panel wewnątrz zbroi. Jest przezroczysty. Mod zmienia wartości w grze, sprawiając, że panel staje się całkowicie widoczny.

Autor przygotował kilka wariantów widoku wnętrza pancerza. Do wyboru więc mamy panele czarne, z przeźroczystymi szkiełkami lub sfatygowane niesprzyjającą pogodą. Do wyboru, do koloru.

Na podstawie moda powstał inny mod, zabudowujący cały ekran grafiką sprawiającą wrażenie widoku z wnętrza hełmu.

Jak działa mod?

Kilka wariantów moda pozwoli nam wczuć się we wrażenie przebywania w rzeczywistym Pancerzy Wspomaganym. Domyślnie przezroczysty HUD zostaje zmieniony tak, abyśmy w pełni mogli podziwiać wnętrze hełmu, a opcje kolorystyczne pozwolą na spersonalizowanie ustawień pod własny gust. Mod działa wyłącznie na estetykę i nie wpływa na mechanizm rozgrywki w sposób inny niż delikatnie przysłonięte pole widzenia.

Jak zainstalować moda?

Pobrany ze strony moda wariant wnętrza Pancerza Wspomaganego wypakowujemy do folderu data, znajdującego się w katalogu z grą.

Następnie musimy edytować plik Fallout4Prefs.ini i dodając linijkę pod „bEnableFileSelection=1” pod sekcją [Launcher]. Następnie w pliku Fallout4Custom.ini umieszczamy następujące wartości:
[Archive]
bInvalidateOlderFiles=1
sResourceDataDirsFinal=

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Widok z hełmu pancerza wspomaganego - mod do Fallout 4

Kolejny mod pomoże nam jeszcze bardziej zwiększyć realizm odczucia przebywania w Pancerzu Wspomaganym. Mocniej ograniczone pole widzenia zasymuluje widok z wnętrza hełmu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami