Serwery sieciowego Triad Wars zostaną zamknięte 20 stycznia

Zakończyło się na wersji beta.

Sieciowa gra akcji Triad Wars, umieszczona w uniwersum stworzonym na potrzeby Sleeping Dogs, zakończy działalność już 20 stycznia przyszłego roku, nigdy nie opuszczając wersji beta.

1

Gracze ponownie odwiedzali Hongkonu, swobodnie przemieszczając się po dostępnym terenie, starając się rozbudować swoje imperium zbrodni.

„Lubiliśmy obserwować wasze poczynania, ale wiemy, że gra nie wszystkim przypadła do gustu, więc dajemy wam znać, że zamykamy testy beta i serwery” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie.

Przez cztery następne tygodnie gra pozostanie dostępna, a wirtualna waluta kupowana za prawdziwe pieniądze - Gold - oferowana za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Sieciowe Triad Wars zapowiedziano we wrześniu ubiegłego roku, choć tytuł zdradzono już w 2013 r. Część graczy była zawiedziona ogłoszeniem, oczekując, że studio United Front Games zajmie się raczej kolejną odsłoną Sleeping Dogs.

Warto przypomnieć, że Square Enix planowało w tym okresie także kilka innych produkcji sieciowych na bazie swoich licencji. Z zamiarów nic nie wynikło, więc japoński wydawca zmienił zapewne strategię, co mogło mieć także wpływ na losy Triad Wars.

Poniżej fragmenty rozgrywki od serwisu Polygon.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami