Misję aktywujesz po ukończeniu zadania „Lista kostuchy", odczekaniu z dala od sztabu Trasy pewnego czasu i ponownej rozmowie z doktorem Carringtonem, który opowie ci o pewnym agencie, prawdopodobnie porwanym przez jeden z gangów.

z228

Udaj się do miejsca zaznaczonego na mapie i podobnie, jak w poprzednim zadaniu zlokalizuj skrzynkę z wiadomością (obrazek powyżej). Na podstawie zebranych wiadomości ustalisz prawdopodobną pozycję przetrzymywania Kosa, czyli poszukiwanego agenta. Będzie to East City Downs na południowy wschód od obecnej pozycji.

z229

Uważaj, ponieważ lokacja jest wypełniona po brzegi robotami oraz bandziorami, dlatego staraj się ich eliminować z daleka albo korzystaj z osłon zapewnianych przez liczne budynki. Następnie wejdź na drewniany pomost, który zaprowadzi cię na piętro budynku, gdzie ma znajdować się agent Kos. Niestety na miejscu okaże się, że jest martwy (obrazek powyżej).

Przeszukaj zwłoki i podnieś wiadomość, z którą wróć do Carringtona w sztabie Trasy. Porozmawiaj z nim i odbierz nagrodę w postaci kapsli i sprzętu obronnego.

Następnie: Fallout 4 - Wynik równania

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Pierwszy gameplay z polskiego World War 3

Konkurencja dla Battlefielda 3 i 4?