Misja stanie się dostępna po wykonaniu zadaniu „Boston po zmroku" i ponownej rozmowie z doktorem Carringtonem w Sztabie Trasy. Twoim pierwszym celem będzie dotarcie do skrzynki przerzutowej, znajdującej się na południowy zachód od bazy Trasy (nieopodal wraku USS Riptide).

z226

Kiedy dotrzesz na miejsce podejdź do skrzynki (obrazek powyżej) i wyjmij z niej raport Augusty. Na północ od ciebie znacznikiem zostanie zaznaczona nowa lokacja - Szpital Kendall, do którego wejdź.

Zacznij oczyszczać lokację z wrogów kierując się na wyższe piętro po schodach. Następnie skorzystaj z windy, która zawiezie cię jeszcze wyżej. Po dotarcie na miejsce zejdź po zawalonym kawałku podłogi i przechodź przez kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do ogromnego pokoju ze sporą ilością wrogów.

z227

Uważaj, bo jeden będzie cię przy wejściu ostrzeliwał z rakietnicy. Po uporaniu się z przeciwnikami zeskocz piętro niżej i podnieś dokumenty (obrazek powyżej) leżące na biurku. Po ich zabraniu opuść budynek i wróć do Carringtona z raportem, za który otrzymasz 150 kapsli.

Następnie: Fallout 4 - Lista kostuchy 2

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.