Testy Torment: Tides of Numenera na początku przyszłego roku

10 godzin rozgrywki.

Testy Torment: Tides of Numenera w wersji beta rozpoczną się na początku przyszłego roku, a nie jak wcześniej planowano - jeszcze w grudniu.

1
Siedziba Order of Truth

Informacje podano w serwisie Kickstarter, jako przyczynę podając chęć dopracowania produkcji. „Chcemy kontynuować szlifowanie szczegółów, by zaoferować jak najlepsze wrażenia” - napisano w komunikacie.

„Wiemy, że czekacie i chcemy udostępnić betę tak szybko, jak to tylko możliwe. Uważamy jednak, że wersja testowa może być dużo lepsza, jeśli poświęcimy nieco więcej czasu. Dziękujemy za cierpliwość” - dodaje główny producent Chris Keenan.

Beta ma zaoferować już około 10 godzin rozgrywki, w porównaniu ze skromnymi 20 minutami we wcześniejszym teście alpha.

Opublikowano także nowy zrzut z ekranu, prezentujący lokację Sagus Cliffs - centralny hub we wczesnych fazach rozgrywki - a dokładnie siedzibę jednej z frakcji, Order of Truth.

Ostatnią ciekawostką z najnowszej aktualizacji są doniesienia na temat rozwoju studia inXile Entertainment - otwarto nowe biuro firmy w Nowym Orleanie.

Torment: Tides of Numenera to duchowy następca Planescape: Torment. Większość potyczek będziemy mogli pominąć poprzez odpowiednie poprowadzenie dialogu, ale niekiedy nie obejdzie się bez pewnej dozy brutalności.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami