Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zamówienie

Misja, w której rozwiązujemy spór między właścicielką restauracji i dilerem.

W północno zachodniej części świata natkniesz się na restaurację Drumlin (mapa #1). Kiedy się do niej zbliżysz będziesz świadkiem kłótni między jej właścicielką Trudy oraz handlarzem narkotyków Wolfgangiem. Okaże się, że syn Trudy jest uzależniony od prochów i zalega z pieniędzmi dla dilera.

z181

Mapę możesz powiększyć i pobrać na dysk.

Sprawę możesz rozwiązać na kilka sposobów. Pierwsza możliwość, to zostawienie kłócących się samym sobie. Nie jest to jednak wariant zbyt dobry, ponieważ istnieje duża szansa, że się pozabijają, a ty nie będziesz miał większego zysku.

Jeśli chcesz pomóc Trudy, to porozmawiaj z nią i powiedz, że zajmiesz się problemem. W przypadku rozwiniętej charyzmy możesz otrzymać od kobiety 200 kapsli, jeżeli rozprawisz się z Wolfgangiem oraz Simone.

Inna opcja, to porozmawianie z Wolfgangiem. W trakcie rozmowy możesz go zaatakować i zabić (pomożesz w ten sposób Trudy) lub opowiedzieć się po jego stronie i załatwić właścicielkę.

Ostatnia możliwość, to rozwiązanie sprawy kompromisowo. W tym celu musisz posłużyć się charyzmą i zastraszyć Trudy lub przekonać ją, aby oddała dług. Albo przekonać Wolfganga, żeby odszedł i dał kobiecie spokój - uda ci się to tylko, jeśli posiadasz dobrze rozwiniętą charyzmę.

W zamian za załatwienie sprawy otrzymasz kapsle i ewentualnie dostęp do handlarzy - Trudy i Wolfganga.

Następnie: Fallout 4 - Tommy i Cait

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami