Zadanie to nie posiada oficjalnej nazwy, a „Tommy i Cait" jest naszą wersją misji, która pojawia się w dzienniku w zakładce „Różne". W pubie o nazwie „Strefa Walki", który znajduje się na północny wschód od Diamond City (na południe od Urzędu Stanu Massachusetts), znajduje się baza bandytów. Po wejściu do środka zostaniesz przez nich zaatakowany, więc przygotuj się na oczyszczenie lokacji.

z142

Po walce wejdź do klatki, w której odbywała się walka. Na miejscu spotkasz Tommy'ego i Cait (obrazek powyżej). Ten pierwszy jest managerem organizującym walki, natomiast Cait walczy dla niego. Ostatni pojedynek nie przypadł jednak do gustu Tommy'emu, który będzie chciał się pozbyć Cait.

Zapyta cię przy tym czy nie zechciałbyś, aby do ciebie dołączyła. Warto to uczynić, ponieważ zyskasz w ten sposób nową towarzyszkę podróży, zaopatrzoną w niezłą dwururkę oraz... charakterek.

Następnie: Fallout 4 - Dyrektor Galerii General Atomics

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.