Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Krypta 75

Misja poboczna, w której docieramy do tajemnic jednego ze schronów przeciwatomowych.

Aby rozpocząć to zadanie skieruj się do Gimnazjum Malden na północnym zachodzie (mapa #1). Przez ruiny wejdź na teren zniszczonej placówki, przejdź przez bramę z kratami i skieruj się w lewo w stronę podwójnych drzwi, za którymi jest gimnazjalna piwnica.

z183

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

Przeszukanie krypty

Na dole udaj się w prawo i przejdź przez otwartą śluzę prowadzącą do Krypty 75. Na miejscu rozpraw się z kilkoma przeciwnikami i działkami, po czym przejdź przez niebieskie drzwi i zjedź windą na dół do piwnicy. Ponownie zacznij rozprawiać się z przeciwnikami, kierując się w stronę korytarza z niebieskimi drzwiami.

z184

Okaże się, że do ich otworzenia wymagana jest karta odstępu. Udaj się do korytarza z lewej i zejdź niżej. Oczyść teren i kontynuuj w stronę lokacji ze sztucznym budynkiem (obrazek powyżej). Wejdź do środka i skorzystaj ze schodów z prawej, żeby dostać się na piętro. Znajdziesz tu przeciwnika (albo jego zwłoki) z kartą dostępu. Podnieś ją i wróć do korytarza z niebieskimi drzwiami, przesz które teraz przejdź.

Oczyść pomieszczenie z wrogów i spójrz w prawo, gdzie są kolejne niebieskie drzwi (z napisem Overseer). Te wymagają karty administratora. Skieruj się w lewo, otwórz przejście i rusz przed siebie. Rozpraw się z rywalami i wejdź do pomieszczenia z zaznaczonym przeciwnikiem, który będzie posiadał kartę. Podnieś ją i rozejrzyj się, bo na biurku stoi figurka nauki.

z185

Wróć do niebieskich drzwi i otwórz je. Następnie rusz przed siebie oczyszczając kolejne pomieszczenia, aż trafisz do biura nadzorcy (obrazek powyżej). Oczyść je z wrogów i włam się do terminala na biurku. Po zapoznaniu się z informacjami na temat Krypty 75 i eksperymentu zadanie zakończy się. Warto jeszcze włamać się do małego pomieszczenia z lewej strony biura (trudny zamek). W środku znajdziesz bowiem magazyn o Grognaku, który podnosi statystyki.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Wiedza powszechna

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami