Misję możesz rozpocząć po rozmowie z Kessler (obrazek poniżej), kobietą przebywającą w Bunker Hill. Otrzymasz tę misję tylko wtedy, jeśli wcześniej oczyściłeś dla handlarki Deb ośrodek szkoleniowy z ghuli.

z237

Kessler powie ci o Zellerze, bandycie napadającym na karawany, który daje się we znaki lokalnej ludności. Kobieta poprosi cię o pozbycie się typa i jego ludzi oraz uwolnienie ewentualnych zakładników. Jeśli się potargujesz (wysoka charyzma), to możesz otrzymać nieco naboi i ekwipunku.

Po przyjęciu zadania udaj się w stronę znacznika, który pojawi się na wschodzie (Szkoła Wschodniobostońska), po czym wejdź do zaznaczonego budynku. Zacznij kierować się w lewo i wejdź na górę po schodach. Znajdziesz tu sporą grupę bandytów, których zacznij eliminować kierując się przy tym na górę.

z238

Na drugim piętrze oprócz zwykłych przeciwników spotkasz też poszukiwanego Zellera (obrazek powyżej). Uważaj, ponieważ jest dość silny, a ponadto będzie rzucał w twoim kierunku granaty. Kiedy się z nim rozprawisz przejdź do dalszej części budynku, gdzie znajdziesz kupców uwięzionych w prowizorycznych celach. Aby ich uwolnić musisz włamywać się do łatwych do otwarcia zamków.

Po zakończeniu misji wróć do Kessler po odbiór nagrody.

Następnie: Fallout 4 - Ślad Brenta Savoldi

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Najlepsze walki z bossami w cyklu God of War

Bez spoilerów z najnowszej odsłony.

Red Alert powraca jako gra mobilna

Skierowana na rynek chiński.

Reklama