Garść obrazków z zapomnianej gry Agent od studia Rockstar

Kiedyś na PS3, teraz w niebycie.

W sieci pojawiło się kilka obrazków, grafik koncepcyjnych i modeli ze szpiegowskiej gry Agent. Pochodzą z portfolio artysty, który zajmował się nad produkcją w latach 2009-2010, więc na pewno nie reprezentują obecnego stanu prac - o ile gra w ogóle powstaje.

Ilustracje znaleźli użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit, potwierdzając przynajmniej, że Rockstar posunął się całkiem daleko w rozwoju tego tytułu. Widzimy małą wioskę, przypominającą nieco wschodnią Europę lub też de_dust w Counter-Strike.

Agent zapowiedziano sześć lat temu, wyłącznie na PlayStation 3. Za prace odpowiadało główne studio firmy w Edynburgu. Stawiano na szpiegowską akcję w stylu lat 70. Od tamtego czasu o grze nie słyszeliśmy niemal nic konkretnego.

Wspominano o dacie premiery w 2010 roku, a następnie - dwa lata z rzędu - firma Take-Two zapewniała, że tytuł jest nadal rozwijany. Nadzieje podtrzymano w 2013 r., odnawiając zarejestrowaną nazwę.

Przyszłość gry nie jest jednak zbyt optymistyczna, biorąc pod uwagę jak silne licencje posiada i rozwija Rockstar. Nie trzeba chyba wymieniać GTA, a Red Dead Redemption - wydane po zapowiedzi Agenta - rozeszło się w nakładzie przekraczającym 12 milionów egzemplarzy.

1
2
3

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami