Poniżej znajdują się trzech krótkich zadań, które pojawiają się w zakładce "Różne" wraz z twoimi awansami w hierarchii Bractwa Stali. Zadania te można powtarzać, aby zdobywać drobne sumy pieniędzy.

Zadanie: Zdobądź dokumentację techniczną dla prefekta Quinlana

Misja pojawi się w dzienniku w kategorii „Różne" po rozmowie z Quinlanem (obrazek poniżej) przebywającym na pokładzie Prydwenu. Zadanie zostanie zlecone, jeśli przyłączyłeś się do Bractwa Stali i przynajmniej zacząłeś misję fabularną „Okres służby".

z199

Po rozmowie z Quinlanem rozpocznij poszukiwania wszelkiego rodzaju dokumentów, na które natkniesz się podczas eksploracji terenów Wspólnoty, a zwłaszcza laboratoriów i baz wojskowych. Dostarczanie ich prefektowi zapewni ci zysk w postaci 25 kapsli za sztukę.

Zadanie: Zdobądź chłodziwo do reaktora dla prefekt Ingram

Po ukończeniu ostatniej misji dla Bractwa Stali o nazwie „Nowy Świt" będziesz mógł pomóc prefekt Ingram (obrazek poniżej) w zdobyciu chłodziwa niezbędnego do utrzymania Prydwenu we właściwym stanie.

z198

Ingram przebywa w głównej części latającej fortecy Bractwa Stali. Porozmawiaj z nią, a otrzymasz listę niezbędnych rzeczy, które musisz zdobyć. Chodzi o: kanister z benzyną, dwa materiały jądrowe, trzy butelki płynu chłodniczego, pięć butelek z brudną wodą. Następnie zmontuj chłodziwo na stole chemicznym (jeden jest na przykład na Prydwenie) i dostarcz je Ingram. Za każe przyniesione chłodziwo otrzymasz od Ingram 100 kapsli.

Zadanie: Znajdź próbki krwi dla skryby Neriah

Neriah (obrazek poniżej) jest badaczką prowadzącą eksperymenty na górnym pokładzie Prydwenu. Podejdź do niej i porozmawiaj chwilę, a dowiesz się, że pilnie potrzebuje próbek krwi różnych gatunków.

z200

Próbki możesz znajdować między innymi w laboratoriach oraz przy ciałach poległych przeciwników - wystarczy je systematycznie przeszukiwać. Za każdą zdobytą próbkę otrzymasz od Neriah nagrodę pieniężną.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

H1Z1 w maju trafi na PS4

W zmodyfikowanej wersji.