Misję zleci ci Kells przebywający na statku Prydwen, ale tylko pod warunkiem ukończenia wcześniejszego zadania „Powinność czy hańba" oraz, jeśli przynajmniej rozpocząłeś dla Bractwa misję fabularną „Powrót do służby".

Rozwiązanie sprawy Virgila

Twoim celem będzie zabicie supermutanta Virgila - naukowca zbiegłego z Instytutu, który pomaga ci w dotarciu do tajnej bazy tej organizacji w trakcie kampanii fabularnej. Misja nie jest zbyt skomplikowana. Udaj się do jaskini naukowca, która znajduje się na południowym zachodzie w lokacji o nazwie Morze Blasku.

z196

Pamiętaj, że jest są to bardzo mocno radioaktywne tereny, dlatego warto korzystać a pancerza wspomaganego. Po wejściu do laboratorium możesz od razu rozpocząć walkę z Virgilem (obrazek powyżej) i jego systemami obronnymi - zyskasz w ten sposób element zaskoczenia i będziesz mógł ułatwić sobie zadania.

Druga opcja, to rozpoczęcie rozmowy z naukowcem. Możesz poprowadzić ją tak, że zakończy się walką lub propozycją Virgila, abyś skłamał Bractwu i powiedział, że wykonałeś zadanie, ale w rzeczywistości nie zabijał naukowca.

Wróć do Kellsa i powiedz mu, że wykonałeś zadanie - mówiąc prawdę lub kłamiąc, jesli oszczędziłeś Virgila. W obydwu przypadkach otrzymasz nagrodę w postaci hełmu do pancerza wspomaganego.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Wzór do naśladowania

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Najnowsze

Ancestors Legacy w Polsce z Edycją Mieszka I

Książę Polski nadciąga z zastępami wojów.

PS Plus: maj 2018 - pełna oferta

Beyond: Dwie Dusze i Rayman Legends.

Reklama