Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Emogene bierze sobie kochanka

Misja, w której pomagamy odnaleźć córkę Cabotów.

Misja staje się dostępna w domu Cabota, tylko po tym, jeśli w poprzednim zadaniu o nazwie „Przesyłka specjalna" oddałeś Edwardowi serum. Aby je rozpocząć porozmawiaj z matką Jacka - Wilhelminą.

z171

Następnie wypytaj o szczegóły Edwarda, który opiszę ci nieco siostrę naukowca i powie, gdzie można szukać śladów. Chodzi o bar Trzecia Szyna, znajdujący się w Dobrym Sąsiedztwie, nieco na południe od domu Cabota. W środku zapytaj o Emogen robota-barmana, który zawoła śpiewaczkę Magnolię (obrazek powyżej).

Magnolia zapyta o dziewczynę ochroniarza Hama, który powie ci o Thomasie, kaznodziei z pewnego amfiteatru, którym interesowała się poszukiwana. Po zdobyciu wskazówki wyrusz na zachód, do zaznaczonego na mapie miejsca.

z172

Po dotarciu do Amfiteatru (obrazek powyżej) podejdź do brata Thomasa. W trakcie rozmowy dowiesz się, że przetrzymuje dziewczynę w zamkniętym pokoju. Możesz teraz postąpić na kilka sposobów. W przypadku wysoko rozwiniętej charyzmy przekonaj Thomasa, aby wypuścił dziewczynę. Jeśli masz średnio rozwiniętą charyzmę, to możesz zapłacić za Emogene 500 kapsli.

Ostatnia możliwość, to rozprawienie się ze wszystkimi przeciwnikami i zdobycie klucza z ciała Thomasa albo ukradzenie go (lub włamanie się do trudnego zamka). Dwa ostatnie rozwiązania tak czy siak doprowadzą do walki ze sprzymierzeńcami twojego rozmówcy.

Po uwolnieniu dziewczyny możesz nieco wypytać ją o serum. Dowiesz się, że dzięki niemu możliwe jest odmładzanie osób. Kiedy skończysz zadanie, wróć do domu Cabotów i przekaż zleceniodawcom nowiny.

Następnie: Fallout 4 - Tajemnica domu Cabotów

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami