Niezależne Below debiutuje dopiero w przyszłym roku

Raczej bez niespodzianki.

Niezależna gra akcji Below ukaże się dopiero w przyszłym roku, co zapewne nie jest większą niespodzianką, biorąc pod uwagę medialną ciszę na temat tytułu oraz liczbę dni do końca 2015 r.

1

„Below zadebiutuje w 2016 roku” - potwierdził dla serwisu Game Informer jeden z przedstawicieli odpowiedzialnego za pracę studia Capybara Games, Nathan Vella.

„Poza tym nie mogę powiedzieć nic więcej. Na pewno pokażemy dużo więcej materiałów i przekażemy więcej informacji w nowym roku” - dodał.

Intrygujące Below zmierza na PC i Xbox One, zapowiedziane na konferencji Microsoftu na E3 jeszcze w 2013 roku. Zadaniem graczy będzie eksploracja tajemniczej wyspy. Twórcy zapowiadają „brutalny, ale sprawiedliwy” system walki, na wzór cyklu Souls.

Tytuł reprezentuje gatunek roguelike, czyli specyficzny rodzaj RPG, w którym lokacje są generowane losowo, a po każdej śmierci musimy rozpoczynać rozgrywkę od nowa.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami