Jutro premiera kolejnego pakietu DLC do Batman: Arkham Knight

Czwórka wrogów.

Studio Rocksteady ujawniło w nowym dzienniku deweloperskim, że już jutro wyda swoje ostatnie DLC do gry akcji Batman: Arkham Knight, zatytułowane Season of Infamy.

1

Pakiet obejmuje kilka nowych misji do wykonania, w których jako Batman zmierzymy się z Killer Crokiem, Mister Freeze, Szalonym Kapelusznikiem oraz Ra's Al Ghulem.

Do tego nowy strój dla głównego bohatera, wzorowany na kostiumie Christian Bale'a z filmu „Mroczny rycerz” z 2008 roku, a także batmobil z Batman: Arkham Asylum.

Do tego zestaw wyzwań w rzeczywistości wirtualnej. Season of Infamy będzie ostatnim elementem udostępnianym bez dodatkowych opłat w ramach przepustki sezonowej.

Tym samym studio Rocksteady żegna się z przygodami Batmana, zapoczątkowanymi w 2009 roku za pomocą Arkham Asylum. W 9:15 w poniższym materiale nie pada jednoznaczne zaprzeczenie, że firma nie powróci już do tej licencji, ale to zapewne tylko żart.

Z drugiej strony - Rocksteady należy od 2010 roku Warner Bros. Interactive Entertainment i być może nie będzie miało zbyt wiele do powiedzenia w tej sprawie.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami