Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zależność

Misja poboczna, w której próbujemy wyjść z nałogu narkomanowi.

Misja stanie się dostępna po uratowaniu życia Austinowi w misji „Dziura w ścianie". Na lewo od szkoły w Krypcie 81 jest pomieszczenie z reaktorem. Udaj się tam, zejdź po schodach na dół i porozmawiaj z Tiną (obrazek poniżej) - siostrą uzależnionego od narkotyków Bobby'ego, który odkrył tajną kryptę z lekiem.

z168

Tina poprosi cię, abyś spróbował przemówić bratu do rozsądku w celu zerwania przez niego z nałogiem. Udaj się na górę i skieruj się do pokoju Bobby'ego, gdzie zacznij z nim rozmowę. W jej trakcie będziesz mógł nakłonić go do zerwania z nałogiem tylko wtedy, jeśli posiadasz odpowiednio rozwiniętą charyzmę.

Jeśli nie jesteś dobrym mówcą, to będziesz mógł zakończyć zadanie na dwa inne, mniej pozytywne sposoby. Pierwszy to podarowanie Bobby'emu narkotyku odlot. Druga, to obrażenie go i zabicie w wyniku kłótni. Jeśli udało ci się go przekonać, aby skończył z nałogiem lub zabiłeś go po sprzeczce, to wróć do Tiny, gdzie zadanie się zakończy. W przypadku śmierci Bobby'ego mieszkańcy nie będą mieli do ciebie o to pretensji.

Jeśli udało ci się przekonać Bobby'ego i posiadasz wysoko rozwiniętą charyzmę, to możesz również zaproponować Tinie, aby zamieszkała w jednej z twoich osad.

Następnie: Fallout 4 - Przesyłka specjalna

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami