Batman: Arkham Knight z kolejną aktualizacją dla wersji PC

Lepsza synchronizacja pionowa.

Twórcy Batman: Arkham Knight opublikowali na Steamie kolejną aktualizację gry w wersji PC, poprawiając szereg błędów i wprowadzając pewne usprawnienia.

1

Z technicznego punktu widzenia najważniejszą informacją na liście nowości wydaje się być wzmianka o „stabilniejszej liczbie klatek na sekundę na monitorach 60 Hz przy włączonej synchronizacji pionowej w 30 FPS” - właśnie takie ograniczenie jest świetnym sposobem na uzyskanie dobrej wydajności na słabszych komputerach.

Do tego poprawki w wyzwaniach AR, w wybieraniu celów podczas walki, a także przywrócenie deszczu w sekcji otwierającej oraz na skórze kilku postaci.

Są też „różne usprawnienia rozgrywki i stabilności”, także dla określonych konfiguracji sprzętowych, rozwiązanie problemów z kombinacją Alt+Tab oraz wsparcie dla kolejnych dodatków DLC.

Według Digital Foundry, ostatnia łatka z końca listopada nadal nie rozwiązuje fundamentalnych problemów, czyli zacinania nawet na najmocniejszym sprzęcie. Możliwe, że kolejny patch zmieni sytuację na lepsze, choć lista zmian raczej na to nie wskazuje.

Dzięki, Piotr.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami