Torba na ramię - mod do Fallout 4

Z torbą każdemu do twarzy.

Pustkowia Wspólnoty, mimo mylącej nazwy, pełne są śmieci. Zbierane, a następnie przetwarzane służą do tworzenia przedmiotów i konstrukcji. Nosimy więc tony złomu, tylko gdzie przechowujemy łup?

Od premiery gry powstało kilka modów dodających nowe elementy wyposażenia, które uzupełniają nasz ekwipunek o dodatkowe miejsce. Jednym z rozwiązań jest mod dodający plecaki. Wzorując się na tym rozwiązaniu, jeden modder postanowił dać wybór graczom tworząc torbę zamiast plecaka.

Listonoszka przerzucona przez plecy nie dość, że wygląda dobrze, spełnia też swoją rolęuzupełniając pojemność naszego ekwipunku. Zwiększa się on o 30 jednostek udźwigu. Do tworzenia toreb wykorzystuje się stanowiska chemiczne. Do wyboru mamy 7 wzorów.

Jak działa mod?

Mod dodaje kilka rodzai toreb odpowiadających za różne sloty pancerza. Dostępne wersje zależne od płci, wyprodukujemy na stacji chemicznej. Torby to także bonus do udźwigu naszej postaci.

Jak zainstalować moda?

Przy instalacji wykorzystamy program Nexus Mod Manager, który ją znacząco ułatwi. Po wejściu na stronę moda, wystarczy że wejdziemy w zakładkę „FILES” i pobierzemy plik klikając na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pozostaje tylko aktywować mod w menadżerze.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Sloty pancerza w strojach - mod do Fallout 4

Mod na następnej stronie pomoże nam pominąć ograniczenia związane ze strojem. Teraz będziemy mogli łączyć ubiory, które pierwotnie ze sobą nie współgrały.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami