Plecaki - mod do Fallout 4

Modyfikacja do Fallout 4 dodająca plecaki.

Po Skyrimie, Falloucie 3 i New Vegas mogliśmy się spodziewać, że Bethesda wyciągnie rękę do graczy i zrozumie ich potrzeby. A jednak, znów mocno się myliliśmy. W Fallout 4 nie ma plecaków. W wymienionych grach, zawsze pojawiały się w formie modów jako zwiększenie realizmu. Nie inaczej jest teraz. Niniejszy mod dodaje plecak do naszej postaci.

Wzorując się na modelu jednego ze strojów, stworzone zostały plecaki o różnych kształtach i kolorach. W końcu wyposażyć możemy swoją postać w funkcjonujący bagaż. Plecaki oczywiście pełnią rolę nie tylko wizualną. Dodają punkty do naszego udźwigu.

Jednym z atutów moda jest możliwość wyposażenia w plecaki swoich kompanów, żeby częściej cieszyć oko modyfikacją i zwiększyć udźwig członków załogi.

Jak działa mod?

Kilka wariantów plecaków dodanych przez mod, to odpowiadające różnym slotom pancerza elementy wyposażenia postaci. Plecaki zwiększają pojemność naszego ekwipunku, posiadają własne, nowe tekstury, a wyprodukować je możemy przy specjalnym warsztacie, który możemy zbudować w naszej osadzie.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji przyda się nam Nexus Mod Manager. Program do zarządzania modami. Na stronie moda należy wybrać zakładkę „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER” pod najnowszą wersją. Aktywowany po instalacji mod powinien zaimplementować zmiany do gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Torba na ramię - mod do Fallout 4

Torba „listonoszka” jako kolejny element wyposażenia i mody pustkowi. Na następnej stronie pokażemy jak zainstalować mod dodający taki element ekwipunku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami