Fallout 4 - Mapy: Osady, kanały, ruiny, krypty, złomowiska

Sprawdź, co jeszcze skrywa świat gry.

Ostatnia z zestawu naszych map przedstawia szereg ciekawych miejsc do zwiedzenia, takich jak osady, kanały, ruiny, krypty, złomowiska, a także jeziora oraz rodzynek: łódź podwodna.

Pełen różnorodnych lokacji świat Fallouta 4 stwarza wiele okazji do znalezienia ulepszeń, lepszego sprzętu i wielu innych przedmiotów, które wykorzystamy w wędrówce. Niektóre miejsca to okazja do rozpoczęcia nowych zadań, inne skrywają groźnych przeciwników.

fallout4_mapa__6__osady_kanaly_ruiny_krypty_zlomowiska

Kliknij tutaj, by otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać ją na dysk.

Stawy i jeziora - lokacje, w których możesz spotkać całą zmutowaną faunę Wspólnoty. Od wielkich much, przez ogromne ważki, kończąc na dzikich psach. Przy niektórych stawach nie znajdziesz nic ciekawego, natomiast przy innych jest nieco interesujących przedmiotów, a czasami trafi się nawet magazyn podnoszący statystyki.

Osady - miejsca z dużą liczbą różnych postaci, często mogących zlecać różne zadania. Jednym z większych tego typu miejsc jest bazar w Diamond City - mini miasto, w którym znajdziesz masę postaci niezależnych, z którymi możesz porozmawiać i rozpocząć nowe misje. Oczywiście jest tu również sporo przedmiotów do zbierania.

Kanały - natkniesz się tu na całą armię ghuli, ale także na magazyn podnoszacy statystyki i kilka holotaśm dotyczących pewnego detektywa.

Łódź podwodna - znajdziesz ją na wschodzie miasta w centrum mapy. Na pokładzie jest cała gama przedmiotów do zebrania, w tym między innymi rdzeń fuzyjny i mini atomówka. Jest z nią również związana jedna z misji dodatkowych.

Ruiny - są to przede wszystkim zawalone budynki codziennego użytku, które niegdyś tętniły życiem. Obecnie skrywają sporo śmieci, ale i przydatnych przedmiotów, takich jak kapsle, amunicja czy rdzenie fuzyjne i ulepszenia pancerzy wspomaganych. Najczęściej grasują po nich bandyci oraz aktywne roboty obronne. Uważaj też na pułapki.

Krypty - podziemne schrony kryjące w sobie wiele cennych przedmiotów. Większość jest związana z różnymi misjami i możesz w nich spotkać postacie niezależne.

Złomowiska - lokacje z całą masą różnego rodzaju przedmiotów i śmieci, najczęściej obstawionych przez zmutowane gryzonie oraz bandytów. Często możesz tu znaleźć również warsztaty do tworzenia różnych elementów oraz chemikalia. Dwa większe złomowiska, na których możesz znaleźć między innymi rdzeń fuzyjny, części do pancerza wspomaganego i magazyny, leżą na południe od Bostonu. Są to złomowiska Dużego Johna oraz Garaż Atomowych Kotów.

Więcej map znajdziesz w spisie treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami