Trzykrotny limit budowy osady - mod do Fallout 4

Zwiększanie limitu budowy osady za pomocą komendy.

Udało nam się zbudować wielką, funkcjonującą osadę. Mieszka w niej wielu mieszkańców, a każdy ma swoje zajęcie. Jednak w połowie budowy kolejnej linii obrony przed mutantami, docieramy do limitu, na który dotychczas nie zwracaliśmy uwagi. Co wtedy?

Limit budowy osady to wskaźnik pojawiający się jedynie w trybie budowy warsztatu. Po prawej stronie belki informacyjnej, która znajduje się u góry ekranu kiedy budujemy, znajduje się wskaźnik.

Zapełnia się on z czasem postępu w konstruowaniu budynków. Jest to limit liczby możliwych do postawienia struktur, takich jak kanapy, ściany, łózka, barykady i wieżyczki obronne. Po jego wypełnieniu, zabawa w budowanie się kończy. Czy aby na pewno?

Z pomocą przychodzi mod, którym możemy zwiększyć ten limit prawie trzykrotnie. Wpisując jedną komendę, zwiększymy możliwość postawienia nowych zabudowań, a pomijając ograniczenia narzucone przez Bethesdę, zbudujemy dużo większe osady.

Jak działa mod?

Możliwość zwiększenia limitu budowy, jaki narzuca na nas i nasze osiedla gra, możemy znieść wykorzystując komendę. Wpisując w konsoli „bat settlement” zwiększamy limit. Komendą „bat lowersettlement” przywracamy limit do wartości domyślnej. Pamiętajmy jednak używać mod z rozwagą, ponieważ zwiększanie limitu może wpłynąć negatywnie na płynność rozgrywki.

Jak zainstalować moda?

Proces instalacji przeprowadzi dla nas program Nexus Mod Manager. Jedyne co musimy zrobić to wejść na stronę moda i wybrać zakładkę „FILES”. Wewnątrz zakładki wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER”, a po pobraniu, instalacji i aktywacji, możemy cieszyć się działaniem komend.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Donice na uprawy - mod do Fallout 4

Kolejny mod pozwoli nam na budowanie donic, które pozwalają na hodowlę roślin na niesprzyjającym ich uprawie gruncie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami