Misja pojawi się w dzienniku po ukończeniu zadania „Stare działa" w trakcie słuchania audycji radiowych stacji Radio Wolność. W pewnej chwili otrzymasz informację, że pewni osadnicy potrzebują twojej pomocy.

Po aktywowaniu misji na zachodzie mapy pojawi się lokacja o nazwie Graygarden, do której się udaj. Na miejscu spotkasz wspólnotę pracujących i myślących robotów. Porozmawiaj z ich „przywódczynią", która powie ci o problemach ze zbiornikami wodnymi. Po wysłuchaniu opowieści powiedz, że możesz zająć się dla niej tą sprawą.

z136

Po przyjęciu zlecenia wyrusz na południowy zachód, w stronę zakładu uzdatniania wody Weston. Oczyść przedpole z supermutantów i wejdź do środka przez podwójne drzwi. Skorzystaj z windy, aby zjechać na dół, po czym zlokalizuj panel przy komputerze i wciśnij przycisk (obrazek powyżej), żeby wypompować wodę.

Użyj panelu przy drzwiach, żeby je otworzyć. Rozpraw się z kilkoma błotniakami, po czym przejdź przez drzwi z lewej - rusz przed siebie korytarzem i wciśnij drugi przycisk, który wypompuje kolejną porcję wody. Postępuj w ten sposób dalej, aż osuszysz całe pomieszczenie.

z137

Na samym dnie pojawi się wtedy komputer od głównej pompy (obrazek powyżej). Następnie przejdź przez drzwi za tobą, skorzystaj z windy i wróć do koordynatorki White, która zleciła ci misję.

Następnie: Fallout 4 - Prosto z płomieni

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.

Najlepsze walki z bossami w cyklu God of War

Bez spoilerów z najnowszej odsłony.

Red Alert powraca jako gra mobilna

Skierowana na rynek chiński.

Reklama