Fallout 4 - Mapa: Wraki, bunkry, domki, kościoły, cmentarze i stacje benzynowe

Sprawdź lokalizację kluczowych miejsc w świecie gry.

Poniższa mapa przedstawia lokalizację wybranych, kluczowych miejsc w świecie Fallouta 4. Znajdziesz tu wraki, bunkry, domki, kościoły, cmentarze i stacje benzynowe.

W większości z tych miejsc znajdują się interesujące przedmioty, pozwalające rozwinąć postać i sprzęt. W niektórych rozpoczynają się misje poboczne. Uważaj jednak, ponieważ lokacji mogą strzec groźni przeciwnicy. Miłej eksploracji!

fallout4_mapa__1__wraki_bunkry_domki_cmentarze_inne

Kliknij tutaj, by otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać ją na dysk.

Wraki samolotów - najwięcej interesujących rzeczy znajdziesz przy wraku na północy. Chodzi tu głównie o surowce, broń i sporo amunicji oraz lekarstw. Możesz tu również trafić na losowo generowane zadanie. W przypadku wraków na południowym zachodzie łupy są już znacznie skromniejsze, a ponadto musisz uważać na duży poziom promieniowania.

Wrak statku - oprócz zwyczajnych przedmiotów znajdziesz na pokładzie między innymi ulepszenia do pancerza wspomaganego, magazyny i rdzeń fuzyjny. Najpierw musisz jednak uporać się z dziki zwierzętami i bandytami.

Bunkry - w schronach i na posterunkach znajdziesz przede wszystkim spore zapasy amunicji oraz surowców. Stacjonujący w nich żołnierze lubili popijać nuka colę, ponieważ i tej nie brakuje w tego typu miejscach. Z bunkrem Theta (na północy) oraz posterunkiem Bravo (na wschodzie) są ponadto zadania związane z Bractwem Stali.

Domki - są tu przede wszystkim drobne przedmioty codziennego użytku oraz nieco pocisków i medykamentów. W domku na zachodzie możesz też znaleźć kilka holotaśm, dzięki którym poznasz pewną historię. Uważaj, ponieważ wokół domków mogą kręcić się zmutowane potwory, a ponadto mogą być obstawione pułapkami (głównie miny).

Kościoły - budynki nie zawierające zbyt wiele cennych przedmiotów. Wyjątkiem jest Old North mocno związany z linią fabularną i jedną z frakcji.

Cmentarze - miejsca, na których można spotkać głównie ghule i muchy oraz nieco drobnych przedmiotów. Z cmentarzem na terenie Bostonu jest też związana jedna z misji, w trakcie której odnajdziemy cenny pakunek.

Stacje benzynowe - miejsca z różnymi typami stołów warsztatowych. W pierwszej z nich (Red Rocket na północnym zachodzie) natkniesz się również na psa Ochłapa, który może do ciebie dołączyć, jako partner. Z kolei w pobliżu Fortu Hagen na zachodzie dotrzesz podczas wykonywania jednej z misji.

Kolejna mapa: Fallout 4 - Mapa: Fabryki, farmy, ośrodki przemysłowe, drapacze chmur

Więcej map znajdziesz w spisie treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami