Fallout 4 - Mapa: Budynki rządowe, szpitale, szkoła, metro

Sprawdź, gdzie znajdują się budynki administracji, metro i biura.

Tym razem nasza mapa przedstawia lokalizację ważnych budynków administracji, w tym budynki rządowe, szpitale, szkoły, rozległy park, stacje metra i biura prywatne. Fallout 4 to bardzo intrygujące miejsce do poszukiwań.

Standardowo - w większości z tych miejsc znajdują się interesujące przedmioty, pozwalające rozwinąć postać i sprzęt. Niektóre mogą być związane z zadaniami. Warto odkrywać tego typu miejsca, by podnosić swoje zdolności w walce, ale trzeba uważać, bo w wielu kryją się mocni przeciwnicy.

fallout4_mapa__3__rzadowe_szpitale_szkola_metro

Kliknij tutaj, by otworzyć mapę w oddzielnym oknie lub pobrać ją na dysk.

Budynki rządowe - sporych rozmiarów, osobne lokacje, z którymi czasami są związane niektóre zadania. Pierwszy z nich - Muzeum Wolności, odwiedzimy na początku przygody. Kolejne są na terenie Bostonu i znajdziesz w nich sporo cennych przedmiotów na czele z magazynami podnoszącymi statystyki postaci, rdzeniami fuzyjnymi oraz bronią, amunicją i chemikaliami (w tym lekami). W budynkach tych można spotkać spore grupy przeciwników oraz pułapki.

Szpitale - jak nietrudno się domyślić, w szpitalach znajdziemy spore zapasy leków oraz chemikaliów, ale nie brakuje w nich także broni i amunicji. W wielu z nich natkniesz się na stoły warsztatowe związane z chemikaliami oraz magazyny podnoszące statystyki postaci. W niektórych spotkasz postacie oraz będziesz mógł wypełnić związane z nimi zadania dodatkowe. Zachowaj jednak czujność, ponieważ możesz tu także spotkać przeciwników i pułapki.

Szkoła - wyższa uczelnia techniczna w centrum Wspólnoty, to sporych rozmiarów lokacja, gdzie natkniesz się na dużą liczbę wrogów i pułapek. Warto jednak odwiedzić to miejsce, ponieważ w zakamarkach można odnaleźć wiele interesujących przedmiotów, w tym broń i pociski atomowe, rdzeń fuzyjny, unikalny kombinezon oraz całą masę zwykłych rzeczy. W pozostałych szkołach na terenie Wspólnoty możesz też znaleźć dużą ilość kapsli, amunicji, broni i medykamentów.

Park - dość niebezpieczne miejsce ze sporą liczbą przeciwników (ghule, roboty, szpon śmierci), gdzie nie znajdziesz zbyt wiele interesujących przedmiotów (głównie amunicja).

Stacje metra - na stacjach i w tunelach metra możesz natknąć się na duże ilości kapsli, amunicji, nuka coli oraz broni i magazynów. Praktycznie każda tego typu lokacja skrywa sporo cennych sekretów, ale są one bronione przez duże grupy przeciwników, w tym zwłaszcza ghuli oraz różnych pułapek i systemów bezpieczeństwa.

Biura - są to budynki, w których znajdziesz przede wszystkim amunicję (w tym atomową), kapsle i medykamenty. W niektórych miejscówek znajdziesz też magazyny podnoszące statystyki postaci i warsztaty rzemieślnicze. Główne zagrożenia stanowią systemy bezpieczeństwa i roboty.

Kolejna mapa: Fallout 4 - Mapa: Bazy wojskowe, posterunki, tereny radioaktywne, wieże radiowe i Salem

Więcej map znajdziesz w spisie treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami