Wydano Star Citizen Alpha 2.0

Finansowanie gry osiągnęło poziom 100 mln dolarów.

Wersja alpha kosmicznego symulatora Star Citizen została zaktualizowana do wersji 2.0, z czym wiąże się udostępnienie szeregu nowych elementów, w tym wieloosobowych statków i walki w trybie FPS.

1

Na liście nowości wymieniono 17 misji w otwartym świecie i ponad 20 losowych wydarzeń, z eksploracją opuszczonej stacji kosmicznej włącznie.

Do tego walka z kamerą w perspektywie pierwszej osoby, a broniami energetycznymi, znajdźkami do podniesienia, leczeniem i specjalną stacją kosmiczną przeznaczoną dla tego trybu.

Jest też sporo innych nowości: pojedynki frakcji, nowe wraki do złupienia, działania w kombinezonie poza statkami i kooperacyjne jednostki wieloosobowe z różnymi stanowiskami do obsadzenia, czy też naprawa, tankowanie i uzupełnianie amunicji.

Do tego 6-częściowy samouczek w Arena Commander, tryb wyścigów, opcja swobodnego lotu na dwóch mapach, trze opcje zabawy w sieciowej rywalizacji oraz możliwość lądowania i społecznościowych interakcji na powierzchni miasta ArcCorp.

Pełną listę zmian i nowości znaleźć można między innymi w serwisie Star-Citizen.com.pl.

Wersja alpha dostępna jest dla osób wspierających produkcję finansowo. Warto dodać, że budżet gry osiągnął już ponad 100 milionów dolarów, z milionem zarejestrowanych użytkowników i 32 tysiącami stworzonych przez nich organizacji.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami