Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Formowanie szeregów

Misja dla Minutemanów, w której zbieramy sojuszników.

Jest to krótkie zadanie, które pojawi się w dzienniku po tym, jak zostaniesz wrogiem Instytutu, a nie nawiązałeś jeszcze dobrych stosunków z odpowiednią liczbą osad. Aby zerwać porozumienie z Instytutem możesz podczas pierwszej rozmowy z Ojcem w Instytucie powiedzieć mu, że nie jesteś zainteresowany współpracą z tą organizacją. W ten sposób trafisz na powierzchnię i nie będziesz mógł wrócić do tajnej bazy.

z205

Druga możliwość, to rozpoczęcie strzelaniny w Instytucie, zabijając przy tym któregoś z doktorów. Jest to bardziej ryzykowny wariant, ponieważ automatycznie staniesz się celem wszystkich postaci w tajnej bazie. Po zepsuciu kontaktów udaj się do Garveya Prestona (obrazek powyżej) i rozpocznij z nim rozmowę.

Jeśli nie sprzymierzyłeś się przynajmniej z ośmioma osadami, to powie ci, że najwyższy czas poszukać sojuszników. Wypełnij wtedy zadania pomagające osadnikom ("Oczyszczanie lokacji"), a po sprzymierzeniu się przynajmniej z ośmioma zamelduj o tym Prestonowi. W ten sposób odblokujesz kolejne zadanie o nazwie „Broń zamku".

Następnie: Fallout 4 - Broń zamku

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami