Phil Spencer: Xbox One nie będzie ostatnią konsolą Microsoftu

Serial Quantum Break ma 4 odcinki.

Szef działu konsolowego w Microsofcie - Phil Spencer - przyznał w ostatnim wywiadzie, że Xbox One najpewniej nie będzie ostatnim urządzeniem tego typu w historii firmy.

1
Quantum Break

- W pełni oczekuję, że zobaczymy kolejną konsolę w naszym wykonaniu - odparł menedżer, zapytany o przyszłość urządzeń do gier na rynku dominowanym coraz bardziej przez multimedialne telewizory, komputery, telefony czy tablety.

- Nasi najlepsi konsumenci to klienci konsolowi i chcę utrzymać ich zaangażowanie zarówno na Xbox One, jak i na tym, co możemy zrobić w przyszłości. Pozostaję w stu procentach zaangażowany w takie podejście - dodał Spencer w rozmowie z serwisem The Verge.

- Nie chcę „rozwadniać” wrażeń konsumentów Xbox - mówił, odnosząc się zapewne do trendu polegającego na integracji jak największej liczby funkcji, na co stawiano zresztą także w pierwotnej wizji dla Xbox One. - Chcę rozszerzyć nasze możliwości na większą liczbę klientów.

Ze sporego wywiadu dowiadujemy się także kilku innych szczegółów na temat planów działu Xbox, choć jedynym wartym uwagi jest chyba fakt, że serial przygotowywany dla Quantum Break to tylko cztery odcinki po 20 minut i kilka mniejszych scen.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami