Opcje dialogowe w Uncharted 4 tylko w „kilku miejscach”

To jeszcze nie gra RPG.

Sporym zaskoczeniem podczas imprezy PlayStation Experience w ubiegły weekend był nowy materiał wideo z Uncharted 4: Kres Złodzieja, gdzie gracz mógł wskazać kwestię dialogową dla Drake'a, podczas przerywnika filmowego.

1
A punkty doświadczenia?

Reżyser Neil Druckmann podał kilka szczegółów na temat tej funkcji podczas rozmowy z podcastem Kinda Funny Games po zakończeniu konferencji Sony.

- Jest kilka miejsc w grze, gdzie poczuliśmy, że dodanie opcji dialogowych zaoferuje coś interesującego - mówił deweloper. - Rozmowa Sama z Nate'em na temat poprzednich przygód to fajny ukłon w stronę fanów, którzy często dyskutują o swoich ulubionych momentach.

Druckmann zdradził także, że dwójka postaci widziała się ostatnio piętnaście lat temu, czyli jeszcze przed wydarzeniami z pierwszego Uncharted. Twórca nie chciał ujawnić zbyt wielu szczegółów na temat fabuły, ale ważna ma być podobno rola Eleny.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

- Czuliśmy, że czas już kończyć. Nathan Drake daje nam znać, że chce opowiedzieć swoją ostatnią historię. Przygotowaliśmy coś, co traktuje trzy poprzednie odsłony jako początek opowieści, a teraz czas na finisz - dodał.

Uncharted 4 debiutuje 18 marca na PlayStation 4.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami