Tekstowa gra przygodowa Aviary Attorney debiutuje 18 grudnia

Przygody detektywa Sokoła.

Sfinansowana na Kickstarterze, niezależna gra przygodowa Aviary Attorney ukaże się 18 grudnia, na PC (Windows i Mac).

1
Sparrowson, detektyw Jayjay Falcon i Caterline Demiaou

„Dziękujemy wszystkim za cierpliwość w ostatnich miesiącach. Zniknęliśmy z mediów społecznościowych, ale zapewniamy, że ciężko pracowaliśmy” - napisano w komunikacie.

Styl rozgrywki przypomina nieco serię Ace Attorney ze sprzętu Nintendo, ale przy całkiem innych założeniach przedstawionego świata. Głównymi bohaterami będą Jayjay Falcon oraz jego wierny służący Sparrowson.

Jak wskazuje sama nazwa, postacie stylizowane są na ptaki i inne zwierzęta, zgodnie z surrealistycznymi ilustracjami francuskiego artysty o pseudonimie J. J. Grandville z początków XIX wieku.

Akcja tekstowej przygodówki toczy się w Paryżu w 1848 roku. Wspomniana para podejmuje się dobrze płatnego zlecenia od kotki Caterline Demiaou, oskarżonej o morderstwo. Musimy udowodnić jej niewinność.

Łącznie w Aviary Attorney rozwiążemy cztery sprawy. Rozgrywkę podzielono na dwa obszary: zbieranie dowodów w mieście oraz prowadzenie sprawy w sądzie na korzyść zleceniodawcy.

Poniżej najnowszy trailer oraz - dla porównania - pierwszy materiał, co ma ilustrować drogę, jaką przebyli deweloperzy z niezależnego Sketchy Logic.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami