Kolorowa bijatyka Guilty Gear Xrd-Sign- trafi jutro na PC

W planach 4 inne gry od Arc.

Kolorowa bijatyka Guilty Gear Xrd-Sign- od japońskiego studia Arc System Works ukaże się już jutro - 10 grudnia - na Steamie, w wersji PC.

1

Produkcja debiutowała już na automatach oraz na konsolach PlayStation 3 i PS4, w 2014 roku.

Piąta odsłona cyklu Guilty Gear powstała w oparciu o silnik graficzny Unreal Engine 3 i stawia na komiksową grafikę z efektami cel-shadingu, zamiast standardowej dla serii, ręcznie rysowanej oprawy.

Łącznie otrzymamy siedemnaście postaci do wyboru, w tym pięć całkiem nowych, wprowadzonych w tej części - to Bedman, Ramlethal, Ramlethal, Sin, Elphelt oraz Leo. Te trzy tylko po zakupie DLC lub odblokowaniu za wirtualną walutę.

Do tego wsparcie dla list najlepszych wyników w sieci, a także osiągnięć, zapisów na serwerach „w chmurze” oraz kolekcjonerskich kart na Steamie. Nie podano jeszcze ceny.

Jest też humorystyczny samouczek, tryb fabularny oraz - oczywiście - zmagania sieciowe. Poniżej minimalne wymagania sprzętowe:

  • System: Windows 7, 8, 8.1
  • Procesor: Intel Core i5 2,0 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 560 lub Radeon HD 7770
  • Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca

Tymczasem z komunikatu na oficjalnej stronie Arc System Works dowiadujemy się, że w planach są cztery kolejne premiery na PC: bijatyki Melty Blood Actress Again Current Code (wiosna 2016), Under Night In-Birth Exe:Late (lato 2016), BlazBlue Chrono Phantasma Extend (luty 2016) oraz gra akcji River City Super Sports Challege ~All Stars Special~ (grudzień).

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami