Zamknięte testy alpha The Division od środy na Xbox One

Beta bez zmian - w 2016 r.

Ubisoft poinformował na swoim blogu, że zmienia plany dotyczące testów sieciowej strzelanki The Division. Ogólna beta odbędzie się w przyszłym roku, lecz krótka faza zamkniętych testów alpha rozpocznie się 9 grudnia, tylko na Xbox One.

1

Oferta dla posiadaczy konsol Microsoftu będzie przeznaczona w pierwszej kolejności dla osób, które zdecydują się na złożenie przedpremierowego zamówienia na grę. Pozostali gracze będą musieli liczyć na łut szczęścia.

Alpha potrwa do 12 grudnia, oferując obszary do zmagań „gracz kontra gracz” w ramach Stref Mroku. Wydawca prosi, by nie dzielić się materiałami z rozgrywki czy nawet opisami zawartości, a użytkownicy będą musieli zaakceptować umowę poufności. Trzeba też liczyć się z koniecznością pobrania 23,2 GB danych.

Preordery zapewnią dostęp również do testów beta zaplanowanych na początek przyszłego roku - już także na pozostałych platformach docelowych, czyli PC i PlayStation 4.

Pełna wersja The Division debiutuje 8 marca - według obecnych założeń. Niepokoić może milczenie na temat trybów rozgrywki poza zmaganiami PvP, i to na kilka miesięcy przed debiutem.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami