Remake Final Fantasy 7 ukaże się jako „wieloczęściowa seria”

By uniknąć cięć.

Okazuje się, że oczekiwany remake Final Fantasy 7 na PlayStation 4 może ukazać się w odcinkach, jako „wieloczęściowa seria”.

1

Takie określenie padło w najnowszej informacji prasowej od Square Enix, rozsyłanej dzisiaj w nocy w związku z zakończeniem imprezy PlayStation Experience, gdzie zaprezentowano nowy trailer produkcji.

„Final Fantasy 7 Remake zostanie opowiedziane w wieloodcinkowej serii, a każdy epizod zaoferuje własne, unikatowe wrażenia” - napisano w komunikacie.

Producent Yoshinori Kitase w rozmowie z Dengeki Online (tłumaczenie za Gematsu) nie podał zbyt wielu szczegółów, ale wyjaśnił, że w przeciwnym przypadku musiano by „wyciąć” niektóre elementy i dodać mniejszą liczbę nowych.

- W trailerze widać Sektor 1 i Sektor 8 - dodał reżyser Tetsuya Nomura. - Myślę, że już w tych obszarach widać duże „zagęszczenie”. Podczas dokładnego odtwarzania całego oryginału nie da się zmieścić wszystkiego w jednym odcinku.

Tymczasem poniższy zwiastun z PlayStation Experience pokazał pierwsze fragmenty rozgrywki, bardziej zręcznościowy system walki oraz odświeżone przerywniki filmowe.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami