Kolejny przerywnik z Uncharted 4 prezentuje postać Nadine Ross

Plus: ostatnie kontrowersje.

Podczas panelu dyskusyjnego na imprezie PlayStation Experience przedstawiciele Naughty Dog i Sony zaprezentowali kolejny przerywnik filmowy z gry.

1

Widzimy Nate'a i Sama przybywających na wystawną imprezę. Główne role należą jednak do Victora „Sully'ego” Sullivana oraz Nadine Ross, którą znamy już z poprzedniego materiału wideo, gdzie kobieta bezlitośnie tłukła Drake'a w poszukiwaniu tajemniczego krucyfiksu. Być może prezentowana scena z bankietu jest właśnie przyczyną tej bójki.

Grafika prezentuje się fantastycznie, ale warto pamiętać, że to przerywnik, a nie rozgrywka. Nagranie nie jest też w najlepszej jakości, ponieważ zostało zarejestrowane z prezentacji na żywo w panelu dyskusyjnym, a nie bezpośrednio na konsoli.

Przy okazji materiału z Nadine warto też wspomnieć o najnowszej kontrowersji w amerykańskim stylu: część osób nie jest zadowolona, że w czarnoskórą najemniczkę z Afryki Południowej wciela się biała aktorka - Laura Bailey.

Zobacz także: Uncharted 4 recenzja - podsumowanie najnowszej odsłony oraz ocena gry.

Reżyser Neil Druckmann tłumaczył podczas PlayStation Experience, że jej zaangażowanie jest wynikiem ogólnego castingu i Naughty Dog też miało pewne zastrzeżenia, ale ostatecznie zdecydowało się na zaangażowanie Bailey. Deweloper przyznał, że jest to właśnie zaletą gier wideo - wygląd nie ma znaczenia.

Uncharted: Kres Złodzieja debiutuje 18 marca. Poniżej znaleźć można wspomniany przerywnik oraz cały panel dyskusyjny.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami