Rdzenie fuzyjne są efektem rozwoju gospodarki jądrowej w alternatywnej przeszłości świata, w którym osadzona jest akcja serii. W Fallout 4 znaleźć je możemy w kilku miejscach. W Pancerzach Wspomaganych, reaktorach zasilających budynki czy w końcu u sprzedawców złomu na pustkowiach. Nam służą jedynie do napędzania Pancerza Wspomaganego własnej konstrukcji.

Zastanówmy się jednak nad pewną kwestią. Taki rdzeń napędza urządzenia elektroniczne w starej maszynowni przez ostatnie 200 lat, a nie może poradzić sobie z kawałkiem blachy, w który się ubieramy. Z jednaj strony uznać to możemy za rozkład sił, którym autorzy ograniczyli naszą zbroję. Jest potężna, ale na krótko. Z drugiej, Pancerz Wspomagany w porównaniu z innymi napędzanymi rdzeniem maszynami, powinien nie zużywać baterii prawie w ogóle.

Jeśli uważamy, że wpływa to na realizm zabawy, z ratunkiem przychodzi mod, któryzmniejsza zużycie rdzenia fuzyjnego w Pancerzu Wspomaganym. Autor dostarcza nam również wiele opcji zmieniających sposób i warunki, w jakich te baterie się wyczerpują. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Jak działa mod?

Po za podstawową funkcją moda, która służy na zmniejszeniu zużycia energii z rdzeni fuzyjnych, mod może także zwiększyć ich zużycie lub całkiem je zanegować. Dostępna jest także funkcja wyłączenia zużycia rdzeni przy ruchu.

Jak zainstalować moda?

Instalacja wymaga jedynie programu Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda wybieramy „FILES”, a kolejno „DOWNLOAD WITH MANAGER”, które to uruchomi pobieranie pliku w menadżerze. Pobrany plik aktywujemy wybierając interesujące nas warianty, właściwości i wartości.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Bogaci handlarze - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że handlarze w Bostonie mają więcej pieniędzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprzedać im więcej śmieci i broni.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

Zniesienie limitu kompanów - mod do Fallout 4

Zabierz w podróż więcej towarzyszy.