Łatwiejsze hakowanie - mod do Fallout 4

Mod ułatwiający hakowanie terminali poprzez uproszczenie mini-gry do jednego wyboru.

Hakowanie terminali jest elementem gry, który irytuje wielu fanów serii Fallout już od czasów trzeciej odsłony. Całość bazuje na logicznej grze planszowej „Mastermind” - łamiemy więc szyfr, trafiając kolejno słowa, zawierające litery, których szukamy.

Spowalniająca tempo rozgrywki mini-gra wymusza na nas spokojne logiczne myślenie.Będąc w ferworze walki, często chcielibyśmy, żeby system rozszyfrowywania zabierał mniej czasu. Właśnie dlatego powstał ten mod.

Sposób hakowania wymagający znalezienia w plątaninie znaków odpowiednich słów został tu uproszczony do jednego słowa. Jedyne co musimy teraz zrobić, to znaleźć pełne słowo i kliknąć w nie. Nic bardziej łatwego. Mimo maksymalnego uproszczenia tego elementu rozgrywki, nadal potrzebujemy perków związanych z hakowaniem, żeby odblokowywać terminale o odpowiednich poziomach trudności.

Jak działa mod?

Sposób działania mechanizmu hakowania sprawia, że nie można go obejść, jednak został wynaleziony sposób na uproszczenie tej mini-gry do granicy możliwości. Mod sprowadza wyszukiwanie haseł w terminalach do jednego słowa ukrytego w bałaganie losowych znaków. Pozostaje jedynie znalezienie jednego wyrazu.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji będziemy potrzebowali Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda wybieramy „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze plik aktywujemy.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Modyfikacja udźwigu - mod do Fallout 4

Kolejny mod to zmiana udźwigu bohatera. Jeżeli męczy nas ciągłe przebierania złomu w plecaku, można po prostu zainstalować moda.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami