Far Cry Primal ukaże się 1 marca na PC, tydzień po konsolach

Ujawniono kolekcjonerkę.

Ubisoft opublikował „oficjalną” wersję zwiastuna Far Cry Primal z wczorajszej imprezy The Game Awards 2015, ujawniając datę premiery wersji PC - to 1 marca przyszłego roku.

1
Wydanie kolekcjonerskie

Gracze początkowo z rozczarowaniem przyjęli decyzję, że francuski wydawca ponownie zdecydował się na opóźnienie odsłony na komputery osobiste względem konsol, ale teraz okazuje się, że oczekiwanie wyniesie tylko tydzień. Debiut na PlayStation 4 i Xbox One zaplanowano bowiem na 23 lutego.

Ujawniono także wydanie kolekcjonerskie gry, zawierające „ekskluzywne pudełko z czaszką tygrysa szablozębnego służącą jako otwarcie”, steelbook, mapę krainy Oros, ścieżkę dźwiękową oraz słowniczek używanego w grze prehistorycznego języka Wenja.

Kolejny bonus to zestaw DLC z pakietu „Legenda mamuta”, oferujący 3 dodatkowe misje (łącznie około 45 minut rozgrywki) oraz broń - „Krwawą maczugę Szasti”.

Do tego cztery „paczki wzmacniające”, czyli wcześniejszy dostęp do skór zwierzęcych i innych surowców, niezbędnych do wytwarzania przedmiotów i schematów podnoszących statystyki postaci.

Edycję kolekcjonerską wyceniono w Polsce na około 230 zł (PC) i 320 zł (konsole).

W ofercie Ubisoftu jest też specjalne wydanie cyfrowe Apex Edition, zawierające opisany powyżej pakiet „Legenda mamuta” i cztery „paczki wzmacniające”. Cena: 260 zł, tylko na PC. Dlaczego drożej niż bogatsze wydanie kolekcjonerskie? Oto jest pytanie.

Po nowe informacje na temat rozgrywki zapraszamy do naszej porannej wiadomości z gali The Game Awards 2015.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami