Donice na uprawy - mod do Fallout 4

Mod dodający donice, pozwalające na posadzenie upraw w dowolnym miejscu.

Jeżeli byliśmy w Greygarden, naszej uwadze nie mogły umknąć donice w tamtejszej szklarni. Rośliny zostały posadzone w pojemnikach przypominających wielkie tace. To właśnie te przyrządy dodaje do gry mod.

Dzięki możliwości posadzenia roślin w dowolnym obszarze, od teraz nie będziemy mieli problemu z zagospodarowaniem miejsca pod uprawy. Dzięki donicom możemy także ozdobić wnętrza.

Jedynym warunkiem jest umieszczenie ich na powierzchni płaskiej: ziemi lub podłodze.Donice budujemy poprzez tradycyjne menu warsztatu (domyślnie przytrzymując klawisz „V” w jednej z osad).

Jak działa mod?

Mod dodaje płaskie donice, w których będziemy mogli zasadzić rośliny w miejscach dotychczas na to niepozwalających. Niektóre osady umiejscowione zostały w strefach bez dostępu do gleby lub z ograniczoną przestrzenią gołej ziemi. Dzięki modowi zaopatrzymy osiedle w żywność i nie będziemy musieli martwić się o stałe dostawy karawan.

Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy z pomocą programu Nexus Mod Manager. Wystarczy, że odwiedzimy stronę moda i po wybraniu „FILES” pobierzemy, za pośrednictwem menadżera, plik klikając na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Aktywowany mod wprowadzi automatycznie zmiany do istniejących zapisów gry.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Ciche osady - mod do Fallout 4

Wybierając kolejny mod, zmniejszymy hałas jaki panuje w osadach, kiedy zbliżymy się do maszyn wydających dźwięki, takich jak wieżyczki strażnicze.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami